D3 Deweloper Spółka Cywilna

ul. Międzyleska 4, 50-514, Wrocław
NIP: 8992850064

O nas

O nas

D3 Deweloper to firma założona przez trzech inżynierów budownictwa z uprawnieniami do kierowania i projektowania konstrukcji budowlanych. Prowadzimy własne inwestycje deweloperskie, inwestycje dla podmiotów zewnętrznych, projektujemy konstrukcje budowlane i doradzamy.

Budujemy

Wznoszenie budynków to główna gałąź naszej działalności. Obecnie prowadzimy własną inwestycję polegającą na budowie ośmiu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na wrocławskich Stabłowicach, przy ul. Stoszowskiej 8 i 10. Dla podmiotów zewnętrznych  oferujemy pełnienie funkcji kierownika budowy, inspektora nadzoru, inwestora zastępczego lub kompleksową realizację planowanej inwestycji.

Projektujemy

Nasza Firma oferuje wysokiej jakości opracowania projektowe w każdym stadium projektu, tj.: od koncepcji do projektu wykonawczego/warsztatowego. Prowadzimy projekty wielobranżowe budynków mieszkalnych jednorodzinnych, mieszkalnych wielorodzinnych, usługowych i przemysłowych zarówno w zakresie prac projektowych, jak i w zakresie formalno – prawnym.

Doradzamy

Oferujemy szeroko pojęte doradztwo w kwestiach projektowych i formalnych związanych z budownictwem oraz rynkiem nieruchomości. Z chęcią podzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą oszczędzając naszym klientom czas, pieniądze i nerwy.